De Verdeca is een inheems wit druivenras van Puglia. De wijngaard van Angiuli Donato ligt in Cisternino, in de buurt van Locorotondo. De Verdeca is een laatrijper en levert zeer toegankelijke, frisfruitige, zachte en aangename wijnen op. Drinkbaarheid ten top! Angiuli Donato oogst handmatig bij het ochtendgloren in kleine open bakken. Uit dit nauwgezette proces van een zachte persing en vinificatie bij lage temperaturen komt een frisse en geurige wijn met citrusnoten. Een wijn die goed past als aperitief of o.a. bij gerechten op basis van vis, zeevruchten, schaaldieren, verse kazen of salades.
De UAIT is een pure Pinot Bianco-wijn uit de heuvels van Marzeno in Emilia Romagna. Ca' di Sopra maakt van de Pinot Bianco de hoofdrolspeler en dat is absoluut een goede keuze. Deze wijn heeft een strogele kleur met groenachtige reflecties. De UAIT is elegant en fijn, delicaat geurend waarin je wit fruit herkent. De inzet van temperatuurcontrole tijdens de vinificatie en het niet toepassen van een malolactische gisting zorgt dan weer voor een aangename frisheid en toets van mineraliteit. Na de vinificatie rust deze wijn 6 maanden in verglaasde cementkuipen. Een zorgeloze en makkelijk drinkbare Pinot Bianco die goed past als aperitief en bij voorgerechten op basis van vis, sushi en verse kazen.
De broers Angiuli houden wel van verrassende wijnen. Deze Maccone Bianco is gemaakt van Traminer Aromatico, een druivenras dat we eerder in het Noorden van Italië tegenkomen. Het resultaat is verrassend fris en intens. Een extra bijzonderheid is de antieke Alberello-snoeiwijze - kleine boompjes - die ze gebruiken. De wijngaarden liggen in Noci, ten westen van Alberobello. De ondergrond bestaat uit kalkrijke kleigrond. De oogstperiode is eerste week van september. De kleur is strogeel en in het intens aroma herkennen we fris tropisch fruit zoals ananas en lichee en een licht florale geur. De smaak bevat voldoende zuren om het geheel een interessante begeleider te maken van pasta of risotto met vis, bij paté of gewoon als aperitief.
De Albana di Romagna is een oud, typisch en autochtoon druivenras voor het oostelijk deel van de regio Emilia Romagna. De Romagna Albana DOCG-benaming is gereserveerd voor wijnen die afkomstig zijn uit de provincies Bologna, Forlì-Cesena en Ravenna. Vanwege zijn bijzondere kenmerken, een hoog suikergehalte en een vrij hoge zuurtegraad is de Albana-druif altijd gebruikt om verschillende types wijn te produceren, van droog over halfzoet tot dessertwijn. Deze Albana van Ca' di Sopra is van het droge type. Je herkent fruitige en bloemige geuren van abrikoos en oranjebloesem. De smaak is gestructureerd met een hartige afdronk. Combineer ze met kip- en gevogelte, gebakken vis en wit vlees.
Trouwe klanten belonen we graag. Klik onderaan op klantenbonussysteem en ontdek hoe wij uw aankopen met plezier belonen.
Nieuwsbrief
Schrijf u in en blijf op de hoogte van het
nieuws, de komende evenementen en speciale
acties van bere.bene
Facebook & Instagram
Via de Facebook & Instagram pagina's van bere.bene houden wij
u op de hoogte van het reilen en zeilen van onze zaak en onze wijnbouwers.
Verzenden
Verzenden doen we in Belgie en Nederland met
betrouwbare partners.
U kan uw bestelling komen afhalen of laten
verzenden via DPD.
Alle info i.v.m. met het verzenden van uw
bestelling kan u onderaan vinden onder "Leveren".
Online betalen
Online betalen verloopt bij ons veilig via Pay.nl.
Wil u meer weten over de betaalmogelijkheden en
veiligheid klik dan onderaan op Betalen voor meer
info.